پایگاه اطلاع رسانی «ستارگان» محلی برای دیده شدن اخبار نخبگان ایران سرافراز
| اقتصادی | صفحه‌ی اصلی |
رئیس گروه مالی گردشگری در بازدید از مرکز توانبخشی جیرفت تاکید کرد:

تجهیز کارگاه ارتوپدی معلولان جنوب استان کرمان

مهدی جهانگیری، رئیس گروه مالی گردشگری، همزمان با روز جهانی معلولان از بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) جیرفت در جنوب استان کرمان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه اطلاع رسانی ستارگان به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، هم‌زمان با 12 آذر که به عنوان روز جهانی معلولان نامگذاری شده، مهدی جهانگیری، رئیس گروه مالی گردشگری، به همراه مسئولان این گروه از مرکز بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) جیرفت بازدید کردند.

بازدید مسئولان گروه مالی گردشگری از محل نگهداری مددجویان بخش اصلی این برنامه بود و در ادامه آنان از نزدیک در جریان وضعیت تغذیه، بهداشت، توانبخشی و کلیه نیازهایی که در جهت ارتقا سلامت مددجویان موثر است، قرار گرفتند.

در جریان این برنامه، مهدی جهانگیری، رئیس گروه مالی گردشگری، توصیه‌های لازم برای حفظ روحیه و نشاط مددجویان و همکاران که عمدتا زنان سرپرست خانواده هستند، را بیان کرد و خواستار انجام اقدامات فوری برای تکمیل خانه مددجویان نوپا یا خانه مستقل شد.

جهانگیری و هیات همراه در بخش دیگری از این برنامه، از کارگاه ارتوپدفنی بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی (س) جیرفت که مسئولیت ارتز و پروتز معلولان 8 شهر جنوبی استان کرمان را بر عهده دارد، بازدید و برای خرید بعضی از دستگاه‌های این کارگاه از خارج از کشور که امکان تامین آنها در داخل کشور وجود ندارد، تاکید کرد.

جهانگیری در پایان این بازدید با اشاره به این مساله که کارگاه ارتوپدفنی این بنیاد باید در شان مردم جنوب کرمان راه‌اندازی شود، با حضور در جمع 50 نفر از همکاران این مرکز ضمن تقدیر و تشکر از خدمات آنها، به هر یک پاداشی اهدا کرد.بر اساس این گزارش، هم‌اکنون تعداد 90 مددجو در این مرکز که یکی از بهترین مراکز نگهداری از مددجویان در ایران است، نگهداری می‌شوند.


#ارتوپدی #معلولان #گروه مالی گردشگری #مهدی جهانگیری #تجهیز #کرمان
کد خبر 14020913084917 تاریخ انتشار 12-09-1402 20:46 نسخه چاپی

اخبار مرتبط


سازمان آگهی 09192680251
ad1

ستاره سردبیر


برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور در اسفند/ رشد سود خالص سازمان اقتصادی کوثر در سال ۱۴۰۱

دکتر فخاری در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور با تأکید بر اقتصاد دانش‌بنیان از دوم تا پنجم اسفند و کلنگ‌زنی ماهانه حداقل یک پروژه از …

پرستاره ترین


آخرین خبربا ما در ارتباط باشید

ستارگان
Setar

سه تارستان