پایگاه اطلاع رسانی «ستارگان» محلی برای دیده شدن اخبار نخبگان ایران سرافراز
| سینما | صفحه‌ی اصلی |

فیلم «مست عشق» همزمان در ایران و ترکیه اکران می شود

اکران مست عشق قرار است به‌صورت همزمان در ایران و ترکیه آغاز شود.

به‌ گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه اطلاع رسانی ستارگان به نقل از ایرنا، مست عشق به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی مهران برومند و حسن علیزاده از مهمترین فیلم های غیرکمدی است که می‌تواند بار دیگر مخاطب سینما را با این ژانر آشتی دهد و رکوردهای فروش را جا به جا کند.

فیلم سینمایی مست عشق که قرار بود از ۲۹ فروردین اکران خود را آغاز کند، به دلیل مشکلات فنی در فرآیند آماده‌سازی با یک هفته تاخیر و از پنجم اردیبهشت ماه اکران خواهد شد.
اکران مست عشق قرار است به‌صورت همزمان در ایران و ترکیه آغاز شود.
مست عشق به دلیل مشارکت با یک سرمایه‌گذار ترک برای تولید، بارها مشمول حاشیه‌هایی شد که روند تولید این اثر و البته اکران آن را متوقف کرده بود.
شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، حسام منظور، هانده ارچل، ابراهیم چلیک‌کول، سلما ارگچ، بنسو سورال، بوراک توزکوپاران و بوران کوزوم در این اثر سینمایی ایفای نقش کرده‌اند.
داستان این فیلم، همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد. در این فیلم شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا و هانده ارچل در نقش کیمیاخاتون حضور داشته‌اند.
 


#مست عشق #اکران #فیلم #بازیگران
کد خبر 14030205072315 تاریخ انتشار 04-02-1403 20:14 نسخه چاپی

اخبار مرتبط


سازمان آگهی 09192680251
ad1

ستاره سردبیر


برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور در اسفند/ رشد سود خالص سازمان اقتصادی کوثر در سال ۱۴۰۱

دکتر فخاری در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور با تأکید بر اقتصاد دانش‌بنیان از دوم تا پنجم اسفند و کلنگ‌زنی ماهانه حداقل یک پروژه از …

پرستاره ترین


آخرین خبربا ما در ارتباط باشید

ستارگان
Setar

سه تارستان