پایگاه اطلاع رسانی «ستارگان» محلی برای دیده شدن اخبار نخبگان ایران سرافراز
| ورزشی |

بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی از زیر قرآن با دستان مادر 3 شهید+ عکس

مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور خانواده 3 شهید انجام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ستارگان به نقل از فارس، بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از انجام آخرین جلسه تمرینی در مرکز ملی فوتبال، به هتل المپیک رفتند تا مراسم بدرقه به قطر برای حضور در مسابقات جام جهانی 2022 انجام شود.
این مراسم با حضور جمعی از مسئولان فدراسیون فوتبال و همچنین خانواده شهیدان رسول، داود و رضا خالقی پور برگزار شد.
شاگردان کی روش از زیر قرآنی که مادر این شهیدان عزیز در دست گرفته بود عبور کردند.
پیراهن تیم ملی فوتبال هم به این مادر شهید اهدا شد.
در این مراسم خانواده برخی از بازیکنان تیم ملی هم حضور داشتند.
مادر شهیدان خالقی‌پور در مراسم بدرقه ملی‌پوشان اظهار داشت: تک تک شما فرزندان من هستید. دلم برای تک تک شما می‌تپد. اگر اجازه بدهند دستان‌تان را می‌‌بوسم. زیرا همه شما فرزندان و چشم و چراغ این ملت هستید.
وی افزود: به من قول بدهید که همانطور که زیبا بازی می‌کنید، با اخلاق ورزشی پرچم ایران را به دنیا بشناسانید. هر خانواده فرزندانی دارد. ما خانواده ایران بزرگ هستیم. در یک خانواده ممکن است تنش ایجاد شود. هر خانواده کمبود دارد و همه می‌دانیم مشکلاتی هست.  اما اعضای خانواده مشکلات را در بیرون نشان نمی‌دهند.به برخی حرف‌ها کاری ندارم اما اینجا آمده‌ام تا زنده بگویم اینگونه نیست که می‌خواهند ایران را نشان دهند. همه ما اعضای خانواده ایران هستیم. یک چیز را هم از شما می‌خواهم به عنوان یک خانواده و می‌خواهم قولی بدهید هر کاری از دستتان بر می‌آید برای ایران انجام دهید. قول بدهید حرف خانوادگی در دنیا پخش نشود.
مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: مانند فرزندان خودم با شما صحبت می‌کنم و بلد نیستم کلاس بگذارم. می‌خواستم اینجا بیایم و برای شما اسفند دود کرده و نوازشتان کنم. قول می‌دهم اگر زنده بودم در بازگشت شما به استقبالتان بیایم.
این مادر شهید که پیراهن شماره 7 تیم ملی را هدیه گرفته بود، در گفت‌وگویی کوتاه خطاب به شاگردان کی روش گفت: من این لباس قشنگ شما که می‌خواهید با آن آبرو کسب کنید را روی کفنم می‌گذارم تا با خودم ببرم.

کاروان تیم ملی فوتبال قرار است ساعت 16:30 امروز تهران را به مقصد قطر ترک کند.
 


#جام جهانی فوتبال #خانواده شهدا
کد خبر 1668422777 تاریخ انتشار 23-08-1401 14:29 نسخه چاپی

اخبار مرتبط


سازمان آگهی 09192680251
ad1

ستاره سردبیر


برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور در اسفند/ رشد سود خالص سازمان اقتصادی کوثر در سال ۱۴۰۱

دکتر فخاری در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور با تأکید بر اقتصاد دانش‌بنیان از دوم تا پنجم اسفند و کلنگ‌زنی ماهانه حداقل یک پروژه از …

پرستاره ترین


آخرین خبربا ما در ارتباط باشید

ستارگان
Setar

سه تارستان